amin circle-png

درباره امین کاوه

مشاور تغذیه

سالهای سال در جستجوی روشی بودم که به تیپ بدنی مورد نظر خودم برسم ولی هرگز موفقیت چشمگیری حاصل نمی‌شد. انواع فعالیتهای بدنی را برای دستیابی به هدف آزمودم، ورزش با وزنه، جلسات سنگین حرکات شکم، انواع رشته های ورزشی رزمی، کنگ فو، کیک بوکسینگ و … اما درعین ورزیدگی و احساس خوشایند ناشی از فعالیت ورزشی، همچنان رسیدن به فیزیک بدنی مناسب برای من دست نیافتنی بود و به نوعی قانع شده بودم که مسأله ژنتیک تنها عامل تعیین کننده ظاهر انسانهاست.

بعد از مهاجرت به استرالیا، شرایط زندگی و ساعات کاری به نحوی رقم خورد که سبک زندگی و برنامه غذایی من به کلی دگرگون شد و این دگرگونی سرمنشاء تغییرات شگرف در فیزیک بدنی من شد به نحوی که در مدت زمان کوتاهی ده کیلو کاهش وزن همراه با سرزندگی، نشاط و انرژی مضاعف را تجربه کردم.

این نتیجه چشمگیر کافی بود تا از سال ۲۰۱۷ انگیزه قدرتمندی برای مطالعات تخصصی در خصوص علم تغذیه در من شکل بگیره، که در نهایت منجر به تحصیل در رشته تغذیه و شکل گیری ایده “فیت و سالم” شد و مصمم شدم تجربه و دانش تغذیه رو بصورت حرفه ای و اصولی در اختیار افرادی قرار بدم که در راه رسیدن به اهداف سلامتی خود نیاز به یک مشاور امین و مطلع دارند.